Usługi

Relokacje przemysłowe
Profesjonalne usługi relokacji hal i urządzeń przemysłowych.
Pracę związane ze sprzętem specjalnego użytku jak suwnice, przenośniki, podnośniki i dźwigi. Maksymalne obciążenie jakie możemy obsłużyć to 65 ton.
Czytaj więcej
Prace alpinistyczne
Doświadczenie razem z bezpieczeństwem.
Wszelkie prace na wysokościach z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu alpinistycznego oraz z udziałem wykwalifikowanego personelu.
Czytaj więcej
Montaż i naprawa maszyn
Pełna obsługa linii produkcyjnych i urządzeń wielkogabarytowych. Serwis bieżący, montaż, demontaż, przeglądy okresowe, projektowanie oraz wymiana części zamiennych, zajmujemy się kompleksową obsługą.
Czytaj więcej
Instalacje elektryczne
Bezpieczna i solidna instalacja to podstawa działania każdej firmy. Zajmujemy się sprawdzaniem, legalizacją i certyfikacją rozdzielni elektrycznych, budową i modernizacją instalacji oraz pomożemy przy dokumentacji odbiorowej (termowizja, RTG).
Czytaj więcej
Instalacje technologiczne
Niezawodnie i z najwyższą jakością zajmiemy się pomiarami, projektowaniem i wykonaniem wszelkich instalacji technologicznych. Elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych, wentylacji oraz chłodzenia.
Czytaj więcej
Hydraulika i pneumatyka siłowa
Zapewniamy wsparcie w hydraulice twoich maszyn.
Zajmiemy się profesjonalną obsługą instalacji hydraulicznych w twoim zakładzie. Projektujemy jak i również instalujemy, serwisujemy i modernizujemy istniejące instalacje.
Czytaj więcej
Utrzymanie ruchu
Przeglądy i serwis bieżący oraz przeglądy okresowe maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Dzięki naszej firmie, twój zakład będzie mógł pracować bezproblemowo i bezawaryjnie.
Czytaj więcej
Dostosowanie i certyfikacja maszyn (CE)
Pomagamy w uzyskaniu niezbędnej certyfikacji dla maszyn i urządzeń zgodnie z dyrektywami unii europejskiej (Deklaracje Zgodności). Zajmujemy się również tworzeniem jak i odtwarzaniem dokumentacji oraz wszelkimi niezbędnymi poradami prawnymi.
Czytaj więcej

Zapraszamy do kontaktu z nami o każdej porze

Nasz specjalista skontaktuje się z państwem w celu ustalenia wszelkich szczegółów i zakresu państwa potrzeb. Będzie również w stanie odpowiedzieć na każde pytanie związane z procesem ofertowania oraz kolejnymi etapami wykonywania zlecenia.

Zapytaj o wycenę