Instalacje technologiczne

Jakość i niezawodność

Zajmiemy się każdą z niezbędnych instalacji w twoim przedsiębiorstwie

Niezawodnie i z najwyższą jakością zajmiemy się pomiarami, projektowaniem i wykonaniem wszelkich instalacji technologicznych. Elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych, wentylacji oraz chłodzenia.
W ramach usług oferujemy
  • Zaopatrzenie maszyn w media
  • Wentylacja i klimatyzacja
  • Trasy kablowe, koryta
  • Konstrukcje technologiczne
  • Izolacja rurociągów technologicznych
  • Budowa pomostów i schodów

Oferujemy fachową obsługę każdego etapu realizacji. Nasze zespoły zadaniowe składają się z wysoko-kwalifikowanych pracowników technicznych (projektanci, konstruktorzy, monterzy,  mechanicy, elektrycy, spawacze, tokarze itp.), którzy są w stanie wykonać każdą powierzoną pracę w sposób profesjonalny, bez zmartwień o czas, bezpieczeństwo czy funkcjonalność nowych instalacji technologicznych.

Nasze usługi to nie tylko pełne spektrum usług dla przemysłu i wykonawstwo prac bieżących, ale także przygotowawczych i wykończeniowych. Nasza kadra poradzi sobie z każdym problemem, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien perfekcjonizmu w każdym aspekcie powierzonych zadań.

Nasze autorskie rozwiązania znalazły zastosowanie u wielu klientów, gdzie liczyła się precyzja wykonania i solidność zaproponowanych rozwiązań instalacyjnych. Zapewniamy obsługę posprzedażową zgodną z zawartą umową. Oferujemy także usługi związane z bieżącą konserwacją
i przeglądami instalacji przemysłowych, dając Ci gwarancję ich bezawaryjnej, długotrwałej pracy.

Napisz do nas